dlaczegeo warto zostać barberem

Barbering – Pasja, satysfakcja, styl życia.

Tak w krótki sposób można podsumować, co przyciąga do zawodu barbera. Zgłębianie wiedzy – na temat kształtowania wizerunku Klienta – potrafi wciągnąć na lata. W końcu to dzięki naszej pracy i umiejętnościom, niejednokrotnie przyczyniamy się do wielu pozytywnych metamorfoz wśród panów. Doradzamy, jak nawet niewielkie zabiegi potrafią sprawić, że nasz Klient wygląda młodziej, bądź poważniej w zależności od preferencji. Najważniejsze, żeby czuł się pewnie i komfortowo we własnej skórze, by jego image oddawał część osobowości.

Ogromną satysfakcję sprawia Klient, który powraca do barbera, poleca jego usługi znajomym.

Poszerzająca się lista Gości w Twoim salonie, to zawsze powód do dumy i najlepszy wyznacznik, że ta praca ma sens. Daje dobry powód do rozpoczęcia kolejnego dnia z pasją i energią. Zakład barbera to nie korporacja. Pracując w nim, nie jesteś tylko trybikiem w maszynie. Dzięki indywidualnemu kontaktowi z Klientem tworzysz atmosferę swojego salonu. Nadajesz charakter miejscu, w którym pracujesz. Z czasem staje się ono unikalnym punktem na mapie Twojego miasta.

Strzyżenie głowy i brody, golenie, modelowanie fryzur – tajniki fachu zgłębisz na naszych szkoleniach barberskich w Warszawie.

W Warszawski Golibroda Barber Academy bliżej zapoznasz się między innymi z techniką konturowania za pomocą brzytwy i golarki. Dowiesz się więcej o stylizacjach i formowaniu brody. Śmiało można powiedzieć, że trening czyni barbera, więc nie zabraknie również lekcji praktycznych. Zapraszamy na szkolenia barberskie w Warszawie!